České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Arco Rohový ventil A-80 CLÁSICA

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 307,- Kč

277,- Kč

akcenovinka

Designový rohový ventil Arco A-80 CLÁSICA 1/2" x 3/8" x průměr 10 mm je určen jako doplněk pro vzhledově jednotné koncepty koupelnových vodovodních baterií s retro-ovladači s tzv. bambulkami na koncích.

Prodloužená verze tělesa z mosazi v povrchové úpravě lesklý chrom (v leštěné verzi), válcová krycí růžice i masívní prodloužená svěrná matice 3/8" x průměr 10 mm, to jsou vedle celokovového retro-ovladače další atributy tohoto elegantního interiérového ventilu.

Rohový ventil Arco A-80 CLÁSICA je opatřen osvědčeným čtvrtotáčkovým kuličkovým uzavíracím mechanismem se sníženou hlučností průtoku vody armaturou.

Pracovní tlak ventilu je PN16.

Značka ARCO je v Evropě i v mnoha jiných zemích světa již zlidovělým synonymem pro interiérové armatury obecně. Pozoruhodný španělský výrobce - armaturka Válvulas ARCO s.l. - má za sebou téměř čtyřicetiletou historii, v jejímž průběhu přicházela s mnoha novinkami, které se postupem času staly obecnou normou. Ve společnosti ARCO se například zrodil patentovaný čtvrtotáčkový kuličkový uzavírací mechanismus, který je základem veleúspěšné série interiérových rohových ventilů řady A-80 s charakteristickými plochými ovladači. Roháčky a la A-80 se sice dostávají na český trh i v mnoha nekvalitních kopiích dovezených z jihovýchodní Asie, ale opravdový originál je jen jeden - ARCO, vyrobený v moderní robotizované továrně ve španělské Valencii! Tradice, originalita a kvalita - to jsou tři hlavní atributy interiérových armatur ARCO. České koupelny tuto značku MADE IN EUROPE vřele doporučují!

výrobce

Arco

kód výrobku

1CLAS-ARCO

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.