České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Arco Rohový ventil A-80 MAC

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 99,- Kč

89,- Kč

akcenovinka

Interiérový rohový ventil ARCO A-80 MAC s antical uzavíracím mechanismem a celokovovým ovladačem, v povrchové úpravě lesklý chrom.

Revoluci v rozvodech s tvrdou vodou přináší nová koncepce rohového ventilu ARCO A-80 MAC s vysokou odolností uzavíracího mechanismu proti zarůstání způsobenému z vody vysráženými nerostnými usazeninami. Čtvrtotáčkový uzavírací kuličkový mechanismus je vyroben z teflonu - houževnatého progresívního materiálu, který v sanitárních aplikacích vykazuje lepší mechanické vlastnosti než klasická mosaz a je navíc chemicky rezistentní vůči ve vodě rozpuštěným minerálům. Promyšlená konstrukce je doplněna celokovovým ovladačem, který se - na rozdíl od plastových - nikdy nezlomí ani neprotočí na osičce. ARCO na rohové ventily provedení MAC poskytuje jedinečnou obchodní záruku na funkci ventilu v trvání 10 let od data prodeje! Dopřejte si opravdovou kvalitu!

Ventil se vyrábí v tlakové řadě PN16 a je určen pro vnitřní instalace s teplotou vody do 90 stupňů Celsia. Osička s kuličkovým mechanismem je těsněna dvojitým O-kroužkem.

A-80 MAC se standardně dodává bez svěrné matice 3/8" x průměr 10 mm.

Připojovací rozměry: 1/2" x 3/8"

Značka ARCO je v Evropě i v mnoha jiných zemích světa již zlidovělým synonymem pro interiérové armatury obecně. Pozoruhodný španělský výrobce - armaturka Válvulas ARCO s.l. - má za sebou téměř čtyřicetiletou historii, v jejímž průběhu přicházela s mnoha novinkami, které se postupem času staly obecnou normou. Ve společnosti ARCO se například zrodil patentovaný čtvrtotáčkový kuličkový uzavírací mechanismus, který je základem veleúspěšné série interiérových rohových ventilů řady A-80 s charakteristickými plochými ovladači. Roháčky a la A-80 se sice dostávají na český trh i v mnoha nekvalitních kopiích dovezených z jihovýchodní Asie, ale opravdový originál je jen jeden - ARCO, vyrobený v moderní robotizované továrně ve španělské Valencii! Tradice, originalita a kvalita - to jsou tři hlavní atributy interiérových armatur ARCO. České koupelny tuto značku MADE IN EUROPE vřele doporučují!

výrobce

Arco

kód výrobku

NOV76MAC

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.