České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner VEGAS Volně stojící vana

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 64 130,- Kč

57 717,- Kč

akcenovinka

Španělské slovo Las Vegas znamená louky a je možné, že pohodlí měkkého zeleného pažitu inspirovalo designéra, když koncipoval provedení této vany. Představujeme Vám ojedinělé designové řešení volně stojící akrylátové vany Kreiner VEGAS, skvělou ukázku možností moderní sanitární technologie. Vnější rozměry jsou 174 x 70 x 59/70 cm (délka x šířka x výška).

Charakteristickými prvky této obdélníkové single vany jsou elegantně zaoblené rohy, vyvýšená zádová partie pro komfortní opření při koupeli a konečně čtyři designové kónické nožky, na kterých spočívá korpus vany.

Design je v tomto případě vzácně univerzální, vana Kreiner VEGAS se bude dobře vyjímat jak v retro koupelně, tak i v moderním interiéru.

Perfektní řemeslné zpracování a zejména dokonale zvládnutá technologie napojení korpusu vlastní vany na vnější opláštění s "neviditelným" spojem po polyfúzním svaření, typická pro všechny volně stojící vany Kreiner, je i u tohoto modelu samozřejmostí. Výsledný estetický dojem je dokonalý, kompaktní celek vany s úzkými okraji vypadá úchvatně. 

Vana Kreiner VEGAS je opatřena středovým odtokovým otvorem s piletou typu klik-klak v povrchové úpravě lesklý chrom, v nožní partii umístěný přepadový otvor je štěrbinového typu z nerezové oceli.

Dopřejte si do své koupelny vanu Kreiner VEGAS, získáte tím krásného a spolehlivého pomocníka, ze kterého se budete těšit při každé koupeli.

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K5105773

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

174 cm

šířka

70 cm

výška

59 cm (59 – 70 cm)

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.