České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ronal-Sanswiss TOP-LINE TOPV Boční vanová stěna

!Zboží má 9 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 70 cm

Provedení profilů: bílý

sleva
15 %

původně 4 150,- Kč

3 528,- Kč

akcenovinka

Ronal TOPV je v rámci zástěnové řady TOP-LINE určena coby pevná boční stěna ke kombinaci s posuvnou zástěnou TOPB2 - pro případ, že svoji klasickou vanu umisťujete do rohu a nechcete se vzdát komfortu, který Vám plnodélkové dveře poskytují. Kombinací obou výrobků tak de facto vzniká superkomfortní sprchový kout bez kompromisů. Boční stěna TOPV je standardně nabízena ve třech nejběžnějších šířkách. Nebojte se ve své koupelně vykročit cestou pohodlí...

Sprchové kouty a vanové zástěny Ronal TOP-LINE nabízejí standardně vysokou úroveň kvality, a tedy i dlouhou životnost. Stojí za ní zejména masivní a exkluzivně zpracované rámové profily, nabízené ve třech atraktivních dezénech (bílá, matný elox, lesklý Aluchrom), jakož i prvotřídní čiré bezpečnostní sklo s hydrofóbní antiplakovou úpravou Aquaperle.

Samozřejmostí je u všech sprchových a vanových zástěn Ronal certifikace TÜV; všechny výrobky rovněž splňují normu EN 14428 a všechny jakostní požadavky s tím související (čistitelnost, odolnost vůči korozi, mechanická odolnost, stabilita, zadržování vody), včetně těsnosti.

Produkce významného evropského holdingu SanSwiss navazuje na více než třicetiletou tradici výroby vysoce kvalitních sanitárních zařizovacích předmětů a koupelnového vybavení proslulé značky Ronal, a to zejména ve specializovaném oboru skleněných sprchových a vanových zástěn, sprchových boxů, litých i akrylátových sprchových vaniček. Rokem 2001 započala úspěšná historie moderního českého výrobního závodu SanSwiss-Ronal v městě Jičíně. Díky třem základním mantrám firemní filozofie (Inovace-Design-Kvalita) si produkty značky SanSwiss-Ronal na tuzemském trhu vybudovaly stabilní a nezastupitelnou pozici ve vyšší střední jakostní třídě. Samozřejmostí jsou vysoká kvalita použitých materiálů i jejich zpracování, atraktivní design, velká variabilita nabídky i přátelský přístup k zákazníkovi při řešení atypických rozměrových variant. Málokterý evropský výrobce dokáže značce SanSwiss-Ronal konkurovat šíří výběru skel a dezénů sprchových zástěn ze standardní katalogové nabídky. Elegance, funkčnost, praktičnost i snadná udržba jsou produktům SanSwiss-Ronal vlastní; ocení je běžní i nároční uživatelé. Užijte si i Vy radost ze sprchování se značkou SanSwiss-Ronal!

výrobce

Ronal-Sanswiss

kód výrobku

TOPV07000407

tvar

rovný

stranová varianta

nerozlišená

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

0

systém otvírání

žádný (pevná stěna)

konstrukce

rám – bílý

materiál výplně

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka skla

4 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

70 cm

výška

150 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.