České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ronal-Sanswiss TOP-LINE TOPB2 Posuvná vanová zástěna (dveře)

!Zboží má 9 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 160 cm

Provedení profilů: bílý

sleva
15 %

původně 9 801,- Kč

8 331,- Kč

akcenovinka

Rámovou vanovou zástěnu Ronal TOPB2, náležící do koutové řady TOP-LINE, lze charakterizovat jako posuvné dveře, určené na instalaci po celé délce vany, ideálně do obezděného výklenku. Tomu také odpovídá trojice standardně nabízených rozměrů - 160, 170 a 180 cm. V případě instalace ke stěně či do rohu se nabízí možnost kombinovat zástěnu TOPB2 s pevnou boční stěnou TOPV. Dost už vycákané vodě - dopřejte si ve vaně stoprocentní volnost.

Sprchové kouty a vanové zástěny Ronal TOP-LINE nabízejí standardně vysokou úroveň kvality, a tedy i dlouhou životnost. Stojí za ní zejména masivní a exkluzivně zpracované rámové profily, nabízené ve třech atraktivních dezénech (bílá, matný elox, lesklý Aluchrom), jakož i prvotřídní čiré bezpečnostní sklo s hydrofóbní antiplakovou úpravou Aquaperle.

Samozřejmostí je u všech sprchových a vanových zástěn Ronal certifikace TÜV; všechny výrobky rovněž splňují normu EN 14428 a všechny jakostní požadavky s tím související (čistitelnost, odolnost vůči korozi, mechanická odolnost, stabilita, zadržování vody), včetně těsnosti.

Produkce významného evropského holdingu SanSwiss navazuje na více než třicetiletou tradici výroby vysoce kvalitních sanitárních zařizovacích předmětů a koupelnového vybavení proslulé značky Ronal, a to zejména ve specializovaném oboru skleněných sprchových a vanových zástěn, sprchových boxů, litých i akrylátových sprchových vaniček. Rokem 2001 započala úspěšná historie moderního českého výrobního závodu SanSwiss-Ronal v městě Jičíně. Díky třem základním mantrám firemní filozofie (Inovace-Design-Kvalita) si produkty značky SanSwiss-Ronal na tuzemském trhu vybudovaly stabilní a nezastupitelnou pozici ve vyšší střední jakostní třídě. Samozřejmostí jsou vysoká kvalita použitých materiálů i jejich zpracování, atraktivní design, velká variabilita nabídky i přátelský přístup k zákazníkovi při řešení atypických rozměrových variant. Málokterý evropský výrobce dokáže značce SanSwiss-Ronal konkurovat šíří výběru skel a dezénů sprchových zástěn ze standardní katalogové nabídky. Elegance, funkčnost, praktičnost i snadná udržba jsou produktům SanSwiss-Ronal vlastní; ocení je běžní i nároční uživatelé. Užijte si i Vy radost ze sprchování se značkou SanSwiss-Ronal!

výrobce

Ronal-Sanswiss

kód výrobku

TOPB216000407

tvar

rovný

stranová varianta

univerzální

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

systém otvírání

posuvný

konstrukce

rám – bílý

materiál výplně

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka skla

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

160 cm

výška

150 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.