České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ronal-Sanswiss SWING-LINE SLB13 Dvoudílná vanová zástěna

!Zboží má 24 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 90 cm

Stranová varianta: levá

Provedení profilů: bílý

sleva
15 %

původně 10 237,- Kč

8 701,- Kč

akcenovinka

Vanová zástěna Ronal SWING-LINE SLB13 je decentním koupelnovým výrobkem, který promptně zvýší užitnou hodnotu Vaší vany a udělá z ní i komfortní sprchový kout. Model SLB13, sestávající z pevné stěny a otočného křídla, je dodáván ve čtyřech nominálních šířkách, a to hned ve třech různých designových provedeních profilu.

Šířka pevného dílu: 25 cm

Šířka pohyblivého dílu: 65 cm

Bezrámové vanové zástěny řady Ronal SWING-LINE vynikají vyváženým poměrem užitné hodnoty, robustní konstrukce (se kterou tak říkajíc jen tak něco nehne), dlouhé životnosti a samozřejmě také současného atraktivního designu, který Vám v koupelně neudělá ostudu. Zástěny jsou jsou vyrobeny z masivního 6mm bezpečnostního skla v čirém provedení s otočným systémem otvírání.

Samozřejmostí je u všech sprchových a vanových zástěn Ronal certifikace TÜV; všechny výrobky rovněž splňují normu EN 14428 a všechny jakostní požadavky s tím související (čistitelnost, odolnost vůči korozi, mechanická odolnost, stabilita, zadržování vody), včetně těsnosti.

Produkce významného evropského holdingu SanSwiss navazuje na více než třicetiletou tradici výroby vysoce kvalitních sanitárních zařizovacích předmětů a koupelnového vybavení proslulé značky Ronal, a to zejména ve specializovaném oboru skleněných sprchových a vanových zástěn, sprchových boxů, litých i akrylátových sprchových vaniček. Rokem 2001 započala úspěšná historie moderního českého výrobního závodu SanSwiss-Ronal v městě Jičíně. Díky třem základním mantrám firemní filozofie (Inovace-Design-Kvalita) si produkty značky SanSwiss-Ronal na tuzemském trhu vybudovaly stabilní a nezastupitelnou pozici ve vyšší střední jakostní třídě. Samozřejmostí jsou vysoká kvalita použitých materiálů i jejich zpracování, atraktivní design, velká variabilita nabídky i přátelský přístup k zákazníkovi při řešení atypických rozměrových variant. Málokterý evropský výrobce dokáže značce SanSwiss-Ronal konkurovat šíří výběru skel a dezénů sprchových zástěn ze standardní katalogové nabídky. Elegance, funkčnost, praktičnost i snadná udržba jsou produktům SanSwiss-Ronal vlastní; ocení je běžní i nároční uživatelé. Užijte si i Vy radost ze sprchování se značkou SanSwiss-Ronal!

výrobce

Ronal-Sanswiss

kód výrobku

SLB13G0900407

tvar

rovný

stranová varianta

levá

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

systém otvírání

otočný

konstrukce

bezrámová

materiál výplně

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka skla

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

90 cm

výška

150 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.