České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ronal-Sanswiss SWING-LINE SLB1 Jednodílná vanová zástěna

!Zboží má 18 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 70 cm

Stranová varianta: levá

Provedení profilů: bílý

sleva
15 %

původně 7 732,- Kč

6 572,- Kč

akcenovinka

Ronal SLB1, jednosegmentová vanová zástěna z koutové řady SWING-LINE, je díky svému tvaru a nabízeným šířkám (70, 75 a 80 cm) vhodná pro instalaci s drtivou většinou klasických pravoúhlých van na našem trhu. Abyste snadno naplnili svoje představy o ideálně rozvržené koupelně, je zástěna dodávána v levé i pravé stranové variantě.

Bezrámové vanové zástěny řady Ronal SWING-LINE vynikají vyváženým poměrem užitné hodnoty, robustní konstrukce (se kterou tak říkajíc jen tak něco nehne), dlouhé životnosti a samozřejmě také současného atraktivního designu, který Vám v koupelně neudělá ostudu. Zástěny jsou jsou vyrobeny z masivního 6mm bezpečnostního skla v čirém provedení s otočným systémem otvírání.

Samozřejmostí je u všech sprchových a vanových zástěn Ronal certifikace TÜV; všechny výrobky rovněž splňují normu EN 14428 a všechny jakostní požadavky s tím související (čistitelnost, odolnost vůči korozi, mechanická odolnost, stabilita, zadržování vody), včetně těsnosti.

Produkce významného evropského holdingu SanSwiss navazuje na více než třicetiletou tradici výroby vysoce kvalitních sanitárních zařizovacích předmětů a koupelnového vybavení proslulé značky Ronal, a to zejména ve specializovaném oboru skleněných sprchových a vanových zástěn, sprchových boxů, litých i akrylátových sprchových vaniček. Rokem 2001 započala úspěšná historie moderního českého výrobního závodu SanSwiss-Ronal v městě Jičíně. Díky třem základním mantrám firemní filozofie (Inovace-Design-Kvalita) si produkty značky SanSwiss-Ronal na tuzemském trhu vybudovaly stabilní a nezastupitelnou pozici ve vyšší střední jakostní třídě. Samozřejmostí jsou vysoká kvalita použitých materiálů i jejich zpracování, atraktivní design, velká variabilita nabídky i přátelský přístup k zákazníkovi při řešení atypických rozměrových variant. Málokterý evropský výrobce dokáže značce SanSwiss-Ronal konkurovat šíří výběru skel a dezénů sprchových zástěn ze standardní katalogové nabídky. Elegance, funkčnost, praktičnost i snadná udržba jsou produktům SanSwiss-Ronal vlastní; ocení je běžní i nároční uživatelé. Užijte si i Vy radost ze sprchování se značkou SanSwiss-Ronal!

výrobce

Ronal-Sanswiss

kód výrobku

SLB1G07000407

tvar

rovný

stranová varianta

levá

pevné segmenty

0

pohyblivé segmenty

1

systém otvírání

otočný

konstrukce

bezrámová

materiál výplně

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka skla

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

70 cm

výška

150 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.