České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Olsen LUCCA Vanová zástěna

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 3 190,- Kč

2 871,- Kč

akcenovinka

Olsen LUCCA - jednoduchá, ale elegantní vanová zástěna jedokřídlé otočné konstrukce, určená k instalaci na rovné hrany obdélníkových van, na kterých díky bezrámovosti působí nenápadně a nikterak v interiéru koupelny neruší.

Katalog tuzemské komerční distribuční značky Olsen (Olsen-Spa koupelny) zahrnuje nabídku pečlivě vybraných produktů z nejprodávanějších kategorií sanitárních zařizovacích předmětů - akrylátových i ocelových smaltovaných van, hydromasážních systémů, kompletního sprchového programu se sprchovými vaničkami, sprchovými kouty a zástěnami, dále sprchových masážních panelů, sprchových masážních boxů, sanitární keramiky a koupelnového nábytku. Charakterickým rysem této sympatické produktové linie je příznivý poměr ukazatelů cena/kvalita/užitná hodnota u všech druhů prezentovaného zboží. Důležitým atributy jsou i velmi dobrá dostupnost nabízených výrobků a nadstandardní záruční lhůta - až 10 roků od data prodeje. Inspirujte se a vybavte si plnohodnotně svoji koupelnu produkty OLSEN za přijatelné finanční náklady.

výrobce

Olsen

kód výrobku

OLVLUC76

tvar

rovný

stranová varianta

univerzální

pevné segmenty

0

pohyblivé segmenty

1

systém otvírání

otočný

konstrukce

bezrámová

materiál výplně

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka skla

6 mm

vodoodpudivá úprava

ne

šířka

76 cm

výška

130 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.