České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Laguna Výškově nastavitelné nožky k vanám Laguna

Zvolená varianta:

390,- Kč

akcenovinka

Univerzální sada výškově nastavitelných vanových nožek k vanám Laguna a Multi obsahuje vše potřebné k instalaci obdélníkových, rohových symetrických i asymetrických akrylátových van.

Obsahuje dva ocelové příčníky s vruty pro přpevnění ke dnu vany, sadu pěti výškově nastavitelných nožek, rohovou závitovou vzpěru pro fixaci sedáku rohových symetrických a asymetrických van ( nepoužije se u van obdélníkových ) a sadu čyř stěnových příchytek k fixaci okrajů vany ke stěnám, včetně hmoždinek a vrutů.

Výšková nastavitelnost nožek je od 15,5 do 20 cm.

Hmotnost: 2,3 kg

Komerční distribuční značka LAGUNA nabízí stejnojmenný ekonomický produktový koncept plastových koupacích van, minivan a souvisejcího příslušenství za velmi přijatelné ceny. Vlastní výrobky jsou vyrobeny z koextrudovaného sendviče sanitárních materiálů ABS/PMMA a standardně se nabízejí v bílé barvě. Produkty z portfolia LAGUNA jsou oblíbené díky příznivým cenovým relacím, bohatému výběrů tvarů, délek a příslušenství a v neposlední řadě i díky velmi dobré dostupnosti všech produktů z centrálního distribučního skladu.

výrobce

Laguna

kód výrobku

nohylagun

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.