České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Duravit SUNDECK Obdélníková vana

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 190 x 90 cm

Zkosení: symetrické (zdvojené)

Odkládací konzole: žádná

sleva
22 %

původně 65 159,- Kč

50 824,- Kč

akcenovinka

Vana se dodává včetně úchytu pro relaxační podložku.

Vana nemá odtokový otvor, ale odtokový kanál.

Německý značkový výrobce DURAVIT je společnost s téměř dvousetletou kontinuální tradicí a patří k nejstarším a největším evropským firmám v oblasti sanitární techniky. DURAVIT je koncern s nadnárodní působností - s výrobními závody v sedmi státech a obchodními aktivitami ve více než 80 zemích světa.

Komplexní nabídka zařizovacích předmětů pro vybavení koupelen a sanitárních prostor v několika výrobních liniích a mnoha produktových sériích nejvyšší kvality zahrnuje sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové komplety, koupelnové doplňky, SPA-koncepty a další.

Špičkové výrobky DURAVIT jsou pro svou kvalitu a atraktivní design velmi oblíbeny a aplikovány v instalacích ve veřejném i soukromém sektoru.

Firemní filosofie Living Bathroom - t.j. sympatická idea pojetí koupelny jako místa, ve kterém skutečně žijeme, relaxujeme a které vnímáme jako integrální součást našeho existenčního prostoru - se u značky DURAVIT reálně naplňuje i v praktickém životě.

výrobce

Duravit

kód výrobku

700066000000000

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

190 cm

šířka

90 cm

výška

46 cm

hmotnost

58 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.