České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Duravit DARO Obdélníková vana

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 170 x 75 cm

sleva
22 %

původně 26 354,- Kč

20 556,- Kč

akcenovinka

Obdélníková akrylátová vana Duravit DARO patří k sanitární klasice.

Vyrábí se v délkách 170 a 180cm, v šířkách 70, 75 a 80 cm.

Vana Duravit DARO je určena do středních a větších koupelen.

Verze 170 x 70 a 170 x 75 cm jsou pojaty asymetricky, jako single vany pro jednoho s odpadním otvorem v nožní části vany.

Představujeme Vám variantu Duravit DARO 170 x 75 cm.

Pohodlná, příjemně zaoblená zádová partie se sklonem 30 stupňů nabízí příjemné spočinutí při relaxační koupeli.

Vana Duravit DARO 170 x 75 cm se velmi dobře vyjímá v koupelnách se zařizovacími předměty z různých produktových linií tohoto výrobce, ale se svou klasickou elegancí se uplatní i jako solitér.

Německý značkový výrobce DURAVIT je společnost s téměř dvousetletou kontinuální tradicí a patří k nejstarším a největším evropským firmám v oblasti sanitární techniky. DURAVIT je koncern s nadnárodní působností - s výrobními závody v sedmi státech a obchodními aktivitami ve více než 80 zemích světa.

Komplexní nabídka zařizovacích předmětů pro vybavení koupelen a sanitárních prostor v několika výrobních liniích a mnoha produktových sériích nejvyšší kvality zahrnuje sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové komplety, koupelnové doplňky, SPA-koncepty a další.

Špičkové výrobky DURAVIT jsou pro svou kvalitu a atraktivní design velmi oblíbeny a aplikovány v instalacích ve veřejném i soukromém sektoru.

Firemní filosofie Living Bathroom - t.j. sympatická idea pojetí koupelny jako místa, ve kterém skutečně žijeme, relaxujeme a které vnímáme jako integrální součást našeho existenčního prostoru - se u značky DURAVIT reálně naplňuje i v praktickém životě.

výrobce

Duravit

kód výrobku

700027000000000

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

75 cm

výška

48.5 cm

hmotnost

25 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.