České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Duravit BLUE MOON Obdélníková vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 140 cm

Instalace: vestavná

sleva
22 %

původně 89 334,- Kč

69 681,- Kč

akcenovinka

Pravoúhlá akrylátová vana Duravit s poetickým názvem BLUE MOON (Modrý měsíc) má sice čtvercový půdorysný koncept, ale kruhový tvar koupacího prostoru opravdu připomíná Měsíc v úplňku...

Vana Duravit BLUE MOON s půdorysnými rozměry 140 x 140 cm a mimořádnou hloubkou 58 cm se spíše řadí do kategorie minibazénů, a pokud bude vybavena masážním systémem, může konkurovat i SPA-bazénkům. Je určena do prostorných koupelen nebo domácích wellness, skvěle vynikne jako volně stojící v prostoru.

Rozměrová verze vany BLUE MOON 140 x 140 cm je opatřena dvěma sedáky pro pohodlnou relaxaci a odtokovou sadou s přepadovým otvorem na okraji vany. Tento systém přepadu Vám umožní vychutnat koupel ve vaně naplněné vodou opravdu až po okraj.

Zvýšený okraj o výšce 5 cm po celém obvodu bezpečně ochrání vanu před přetečením.

Německý značkový výrobce DURAVIT je společnost s téměř dvousetletou kontinuální tradicí a patří k nejstarším a největším evropským firmám v oblasti sanitární techniky. DURAVIT je koncern s nadnárodní působností - s výrobními závody v sedmi státech a obchodními aktivitami ve více než 80 zemích světa.

Komplexní nabídka zařizovacích předmětů pro vybavení koupelen a sanitárních prostor v několika výrobních liniích a mnoha produktových sériích nejvyšší kvality zahrnuje sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové komplety, koupelnové doplňky, SPA-koncepty a další.

Špičkové výrobky DURAVIT jsou pro svou kvalitu a atraktivní design velmi oblíbeny a aplikovány v instalacích ve veřejném i soukromém sektoru.

Firemní filosofie Living Bathroom - t.j. sympatická idea pojetí koupelny jako místa, ve kterém skutečně žijeme, relaxujeme a které vnímáme jako integrální součást našeho existenčního prostoru - se u značky DURAVIT reálně naplňuje i v praktickém životě.

výrobce

Duravit

kód výrobku

700143000000000

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

140 cm

šířka

140 cm

výška

58 cm

hmotnost

70 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.