České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Duravit D-CODE Symetrická rohová vana šestihranná

Zvolená varianta:

sleva
22 %

původně 15 500,- Kč

12 090,- Kč

akcenovinka

Designová koupelnová série Duravit D-CODE zahrnuje kromě celé škály stejnojmenných koupacích van rovněž sanitární keramiku, sprchové vaničky, koupelnový nábytek a doplňky.

Představujeme Vám akrylátovou šestihrannou rohovou vanu Duravit D-CODE 190 x 90 cm ( 135 x 135 cm ).

Německý značkový výrobce DURAVIT je společnost s téměř dvousetletou kontinuální tradicí a patří k nejstarším a největším evropským firmám v oblasti sanitární techniky. DURAVIT je koncern s nadnárodní působností - s výrobními závody v sedmi státech a obchodními aktivitami ve více než 80 zemích světa.

Komplexní nabídka zařizovacích předmětů pro vybavení koupelen a sanitárních prostor v několika výrobních liniích a mnoha produktových sériích nejvyšší kvality zahrnuje sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové komplety, koupelnové doplňky, SPA-koncepty a další.

Špičkové výrobky DURAVIT jsou pro svou kvalitu a atraktivní design velmi oblíbeny a aplikovány v instalacích ve veřejném i soukromém sektoru.

Firemní filosofie Living Bathroom - t.j. sympatická idea pojetí koupelny jako místa, ve kterém skutečně žijeme, relaxujeme a které vnímáme jako integrální součást našeho existenčního prostoru - se u značky DURAVIT reálně naplňuje i v praktickém životě.

výrobce

Duravit

kód výrobku

700138000000000

druh

rohová

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

190 cm

šířka

90 cm

výška

42 cm

hmotnost

26.5 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.