České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Duravit 2 x 3 SERIES

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 190 cm

sleva
22 %

původně 65 376,- Kč

50 994,- Kč

akcenovinka

Rohová šestihranná akrylátová vana Duravit 2 x 3 SERIES o svém tvaru skrytě vypovídá již ve svém názvu: 2 x 3 = 6 = šestiúhelník.

Tento elegantní model připomíná na jedničku vyřešenou úlohu z geometrie: Do daného šestiúhelníku vepište souměrnou elipsu !

Vana Duravit 2 x 3 SERIES se vyrábí ve dvou rozměrových variantách - 190 x 90 cm a 200 x 100 cm.

Představujeme Vám verzi 190 x 90 cm.

Vana Duravit 2 x 3 SERIES 190 x 90 cm má naprosto souměrný koncept a vyznačuje se velmi dobrým využitím daného půdorysného rámce.

Oválný ( nebo spíše elipsoidní ) koupací prostor láká k pohodlnému spočinutí při relaxační koupeli. Zádové partie se vyznačují pozvolným sklonem. Okraje vany po obvodu jsou relativně úzké. Středově umístěný odtok a přepad předurčují tuto vanu i pro společnou koupel dvou osob - patří tedy do kategorie van pro dva.

Vana Duravit 2 x 3 SERIES 190 x 90 cm je přednostně určená k instalaci do rohu, rozměrově koresponduje s rohovou symetrickou vanou o rozměrech 135 x 135 cm. Jedná se tedy o prostorově nepříliš náročnou vestavbu.

Německý značkový výrobce DURAVIT je společnost s téměř dvousetletou kontinuální tradicí a patří k nejstarším a největším evropským firmám v oblasti sanitární techniky. DURAVIT je koncern s nadnárodní působností - s výrobními závody v sedmi státech a obchodními aktivitami ve více než 80 zemích světa.

Komplexní nabídka zařizovacích předmětů pro vybavení koupelen a sanitárních prostor v několika výrobních liniích a mnoha produktových sériích nejvyšší kvality zahrnuje sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové komplety, koupelnové doplňky, SPA-koncepty a další.

Špičkové výrobky DURAVIT jsou pro svou kvalitu a atraktivní design velmi oblíbeny a aplikovány v instalacích ve veřejném i soukromém sektoru.

Firemní filosofie Living Bathroom - t.j. sympatická idea pojetí koupelny jako místa, ve kterém skutečně žijeme, relaxujeme a které vnímáme jako integrální součást našeho existenčního prostoru - se u značky DURAVIT reálně naplňuje i v praktickém životě.

výrobce

Duravit

kód výrobku

700023000000000

druh

rohová

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

190 cm

šířka

90 cm

výška

48 cm

hmotnost

37 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.