České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Duravit 2ND FLOOR

!Zboží má 5 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 170 x 70 cm

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 41 890,- Kč

33 512,- Kč

akcenovinka

Vítejte v druhém patře! Seznamte se s novou sanitární sérií Duravit  2ND FLOOR, reprezentantem vyšší úrovně minimalistického, vzhledově atraktivního a funkčně propracovaného koupelnového designu z dílny studia Sieger Design.

Akrylátové vany Duravit 2ND FLOOR se vyrábějí v široké nabídce rozměrů, zabudovacích konceptů i kombinací s nábytkovými díly. Jsou dalším vyjádřením firemní filozofie Duravit OPEN LIVING SPACE v praxi a reagují na nejnovější trendy pokročilého životního stylu.

Obdélníkové vany elegantního kubického konceptu jsou charakteristické novátorsky řešeným integrovaným odtokovým setem typu Up and Down, s obdélníkovým nášlapným krytem odtokového mechanismu a štěrbinovým přepadovým otvorem s mřížkou - rovněž obdélníkového tvaru.

Německý značkový výrobce DURAVIT je společnost s téměř dvousetletou kontinuální tradicí a patří k nejstarším a největším evropským firmám v oblasti sanitární techniky. DURAVIT je koncern s nadnárodní působností - s výrobními závody v sedmi státech a obchodními aktivitami ve více než 80 zemích světa.

Komplexní nabídka zařizovacích předmětů pro vybavení koupelen a sanitárních prostor v několika výrobních liniích a mnoha produktových sériích nejvyšší kvality zahrnuje sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové komplety, koupelnové doplňky, SPA-koncepty a další.

Špičkové výrobky DURAVIT jsou pro svou kvalitu a atraktivní design velmi oblíbeny a aplikovány v instalacích ve veřejném i soukromém sektoru.

Firemní filosofie Living Bathroom - t.j. sympatická idea pojetí koupelny jako místa, ve kterém skutečně žijeme, relaxujeme a které vnímáme jako integrální součást našeho existenčního prostoru - se u značky DURAVIT reálně naplňuje i v praktickém životě.

výrobce

Duravit

kód výrobku

700074000000000

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

70 cm

výška

47.5 cm

hmotnost

28 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.