České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette RELAX podhlavník s magnetickým uchycením

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

barva: černá

sleva
74 %

původně 4 913,- Kč

1 290,- Kč

akcenovinka

Ergonomicky tvarovaný podhlavník Bette RELAX v černé barvě je určen pro příjemné a pohodlné podepření hlavy, šíje, rukou či nohou při koupeli.

Univerzální vanový podhlavník Bete RELAX v černé barvě byl vyvinutý pro ocelové smaltované vany Bette, ale lze jej použít i v libovolné jiné ocelové smaltované vaně.

Rozměry: 34 x 12 x 4,5 cm

Jeho flexibilní tvar poskytuje vynikající komfort při koupeli a díky integrované magnetické ploše lze pevně připevnit prakticky na libovolném místě koupacího prostoru. Při koupání tak obdržíte spolehlivou a příjemnou podporu. Podhlavník Bette RELAX se dodává v barvách bílé a černé.

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

B57-0213

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.