České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette LUNA Asymetrická rohová vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

25 647,- Kč

akcenovinka

Ocelová smaltovaná vana Bette LUNA 170 x 75 (60) cm je rohový asymetrický model vhodný pro instalaci v prostorově úsporných koupelnových konceptech při zachování standardně používané délky vany 170 cm.

Vyrábí se v levé a pravé stranové variantě.

Půdorysný tvar vany Bette LUNA je oblíbený a hojně využívaný především v koupelnách, kde není místa nazbyt, ale přeci jenom se zde nechcete vzdát standardní vybavenosti a základního pohodlí.

Na rozdíl od konkurenčních výrobků podobného tvaru má vana LUNA velmi osobitě vyřešený vlastní koupací prostor nesouměrného tvaru s elegantními plynulými přechody. Dominuje zde vzhledově výrazný sešikmený "ostrůvek" v čele, který je pro vanu LUNA charakteristický, a na kterém se rovněž nachází přepadový otvor. Odtok je umístěn ve středu vany. Šířka čel vany je 75 cm v zádové partii a 60 cm v nožní partii. Tyto rozměry předurčují vanu LUNA do mnoha kombinací s dalšími zařizovacími předměty sanitární techniky při koncipování vašich koupelen.

Vana Bette LUNA je vyrobena z titanové smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického kovového materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit, a teprve ve vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení z koupele.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou, a sice právě značku Bette. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

2750

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

pravá/levá

délka

170 cm

šířka

75 cm

výška

45 cm

objem

158 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.