České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette STARLET OVAL Oválná vana

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 175 cm

49 905,- Kč

akcenovinka

Pod názvem STARLET nabízí Bette skupinu van různých půdorysných tvarů, ale s jednotným konceptem koupacího prostoru. Ten je u všech variant rodiny STARLET oválného tvaru, souměrný, se středově umístěným odtokem, u delších verzí vhodný ke společné koupeli dvou osob.

Oválná varianta vany Bette STARLET OVAL se vyrábí v délkách 165, 175, 185 a 195 cm a v šířkách 75, 80, 85 a 95 cm.

Představujeme Vám rozměrovou variantu vany Bette STARLET OVAL 175 x 80 cm.

Od příbuzné oválné varianty vany STARLET FLAIR OVAL se model STARLET OVAL liší varietou nabízených rozměrů, kdy se obě řady vhodně doplňují tak, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Nejvýraznějším vzhledovým rozdílem je šířka okraje vany: STARLET OVAL má širší okraj -10,5 cm (STARLET FLAIR OVAL pouze 7 cm).

Oválná vana Bette STARLET OVAL 175 x 80 cm je vyrobena ze smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit a teprve v kovové vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení z koupele.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou, a sice právě značku Bette pro její dokonalý glanc. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

2680

druh

oválná

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

175 cm

šířka

80 cm

výška

42 cm

objem

139 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.