České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette DUETT Obdélníková vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 170 x 80 cm

28 290,- Kč

akcenovinka

Praktický model ocelové smaltované vany Bette DUETT 170 x 80 cm je koncipován jako souměrný - se středově umístěným odtokem a přepadem. Je určen do středních a větších koupelen.

Souměrný koupací prostor dává vaně Bette DUETT 170 x 80 cm krásu a eleganci. Opět se potvrzuje známé přísloví, že nejen ve vanovém designu někdy méně znamená více. Koupel ve vaně Bette DUETT si mohou užít i dvě osoby najednou. S přivřením očí můžeme i u délky 170cm DUETT zařadit do kategorie van pro dva.

Vana Bette DUETT je provedena ve smaltované titanové oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit a teprve ve vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení z koupele.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných značek liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany Bette z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou. Nemáte chuť si to ověřit?

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

3100

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

80 cm

výška

42 cm

objem

128 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.