České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roca EMOTION Obdélníková vana - vestavná verze

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 45 040,- Kč

40 536,- Kč

akcenovinka

Akrylátová vana EMOTION představuje zákazníkům v České republice výrobní program značky ROCA z méně běžného úhlu pohledu. V sortimentu koupacích van zde totiž byla dosud ROCA spojována spíše s litinovými vanami.

Designová, vestavná interiérová vana EMOTION, je určena pro náročné zákazníky, kteří ocení jedinečnost tohoto nevídaného konceptu a zároveň mají k dispozici dostatečně velký prostor ve svých koupelnách. Vana EMOTION má - podle svého názvu - vzbuzovat emoce a zcela určitě se proto musí stát ústředním pohledovým prvkem v interiéru, kde je instalovaná.

Vana o rozměrech 180x130cm má zcela symetrický, tvarově soudkovitý koncept s obloukovitými čely a středovým odpadem. Hloubka koupacího prostoru 43cm je spíše menší - vzhledem k velikosti vany, ale na komfort příjemné koupele (i dvou osob) nebude mít tato okolnost významný vliv.

Španělský výrobce ROCA s nadnárodní působností je - rovněž díky vlastnictví značek Laufen a Jika - světovou jedničkou ve výrobě sanitární keramiky. Na českém trhu zatím reprezentuje značku ROCA stylová sanitární keramika, litinové vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a vodovodní směšovací baterie. Výrobní portfolio je však mnohem širší a zahrnuje kromě jiného také hydromasáže, keramickou dlažbu a obklady a v současné době rovněž zařízení kuchyní. Tuzemští zákazníci tak mají možnost plně vychutnat odlišný styl designu, ve kterém se jižanská hravost a emotivní pohled na svět proměňují v množství nečekaných detailů, jako jsou oblé vlnky hran umyvadel, retrostyl pohodlných litinových van, velkorysá koncepce sprchových vaniček i široká nabídka zrcadel, koupelnového nábytku a baterií, které akcentují detaily jednotlivých značkových designových řad. Litinové smaltované vany z nabídky ROCA jsou jedinečné svým designem, kvalitou i životností a v nabídce na tuzemském trhu patří ke zcela ojedinělým a od jiných dodavatelů nedostupným produktům. Vysoká kvalita výrobků ROCA je doložena mezinárodním certifikátem ISO 9001 o systémech řízení jakosti. Obchodní zájmy koncernu ROCA zastupuje od roku 1999 stoprocentní dceřiná společnost LAUFEN CZ, která sdružuje rovněž značky Laufen a Jika.

výrobce

Roca

kód výrobku

7247821001

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

180 cm

šířka

130 cm

výška

43 cm

objem

390 l

hmotnost

34 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.