České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roca EMOTION Volně stojící vana - volně stojící interiérová vana

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 315 406,- Kč

283 866,- Kč

akcenovinka

Akrylátová vana EMOTION představuje zákazníkům v České republice výrobní program značky ROCA z méně běžného úhlu pohledu. V sortimentu koupacích van zde totiž byla dosud ROCA spojována spíše s litinovými vanami.

Designová, volně stojící interiérová vana EMOTION, s dvojitou stěnou a s kovovou podpůrnou konstrukcí v dezénu chrom je určena pro náročné a solventní zákazníky, kteří ocení jedinečnost tohoto nevídaného konceptu a zároveň mají k dispozici dostatečně velký prostor ve svých koupelnách. Vana EMOTION má - podle svého názvu - vzbuzovat emoce a zcela určitě se proto musí stát ústředním pohledovým prvkem v interiéru, kde je instalovaná.

Vana o rozměrech 180x130cm ( celkové vnější rozměry s podpůrnou konstrukcí jsou 235x130cm ) má zcela symetrický, tvarově soudkovitý koncept s obloukovitými čely a středovým odpadem. Hloubka koupacího prostoru 43cm je spíše menší - vzhledem k velikosti vany, ale na komfort příjemné koupele (i dvou osob) nebude mít významný vliv.

Pro pocit dokonalé pohody lze vanu na přání vybavit světelným zdrojem instalovaným pode dnem vany. Přívod vody doporučujeme provést prostřednictvím vanové baterie s podlahovým napojením, rovněž se nesmí zapomenout na přípravu odpadu v bezprostřední blízkosti vyústění sifonu v prostoru pod vanou.

Španělský výrobce ROCA s nadnárodní působností je - rovněž díky vlastnictví značek Laufen a Jika - světovou jedničkou ve výrobě sanitární keramiky. Na českém trhu zatím reprezentuje značku ROCA stylová sanitární keramika, litinové vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a vodovodní směšovací baterie. Výrobní portfolio je však mnohem širší a zahrnuje kromě jiného také hydromasáže, keramickou dlažbu a obklady a v současné době rovněž zařízení kuchyní. Tuzemští zákazníci tak mají možnost plně vychutnat odlišný styl designu, ve kterém se jižanská hravost a emotivní pohled na svět proměňují v množství nečekaných detailů, jako jsou oblé vlnky hran umyvadel, retrostyl pohodlných litinových van, velkorysá koncepce sprchových vaniček i široká nabídka zrcadel, koupelnového nábytku a baterií, které akcentují detaily jednotlivých značkových designových řad. Litinové smaltované vany z nabídky ROCA jsou jedinečné svým designem, kvalitou i životností a v nabídce na tuzemském trhu patří ke zcela ojedinělým a od jiných dodavatelů nedostupným produktům. Vysoká kvalita výrobků ROCA je doložena mezinárodním certifikátem ISO 9001 o systémech řízení jakosti. Obchodní zájmy koncernu ROCA zastupuje od roku 1999 stoprocentní dceřiná společnost LAUFEN CZ, která sdružuje rovněž značky Laufen a Jika.

výrobce

Roca

kód výrobku

7247673001

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

180 cm

šířka

130 cm

výška

43 cm

objem

390 l

hmotnost

79 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.