České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ronal-Sanswiss PUR PUB2 Dvoudílná vanová zástěna

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

sleva
15 %

původně 21 393,- Kč

18 184,- Kč

akcenovinka

Vanové zástěny Ronal znamenají výběr kvality za příznivou cenu. Nabízejí kombinaci moderního designu, kvalitních materiálů a technické dokonalosti.

Při výrobě vanových zástěn se Ronal soustředí na zajištění vysoké kvality svých výrobků, a to za použití moderních technologií.

Impozantní čísté plochy bezrámových tabulí bezpečnostního skla s chromovanými panty představují design sprchových zástěn bez kompromisů – řadu Pur.

Důmyslná konstrukce a kvalitní materiály poskytují vynikající užitné vlastnosti a jednoduchou údržbu.

Vanová stěna je vyrobená z čirého 6 mm silného bezpečnostního skla.Chromované panty umožňí sklopení stěny v úhlu 180 stupňů.

Tradice výroby vysoce kvalitních skleněných sprchových a vanových zástěn započala u společnosti RONAL Jičín rokem 1999, kdy byla do Čech převezena část technologie sesterské firmy RONAL France, následovaná výstavbou moderního výrobního závodu. V průběhu jedné dekády si výrobky značky RONAL vybudovaly stabilní a nezastupitelnou pozici ve vyšší střední třídě na tuzemském trhu - především díky vysoké kvalitě materiálů i zpracování, atraktivnímu designu, velké variabilitě nabídky i přátelskému přístupu k zákazníkovi při řešení atypických rozměrových variant. Málokterý evropský výrobce dokáže RONALu konkurovat šíří výběru skel a dezénů zástěn ze standardní katalogové nabídky. Elegance, funkčnost, praktičnost i snadná udržba jsou zástěnám RONAL vlastní; ocení je běžní i nároční uživatelé. Užijte si i Vy radost ze sprchování se značkou RONAL!

Produkce významného evropského holdingu SanSwiss navazuje na více než třicetiletou tradici výroby vysoce kvalitních sanitárních zařizovacích předmětů a koupelnového vybavení proslulé značky Ronal, a to zejména ve specializovaném oboru skleněných sprchových a vanových zástěn, sprchových boxů, litých i akrylátových sprchových vaniček. Rokem 2001 započala úspěšná historie moderního českého výrobního závodu SanSwiss-Ronal v městě Jičíně. Díky třem základním mantrám firemní filozofie (Inovace-Design-Kvalita) si produkty značky SanSwiss-Ronal na tuzemském trhu vybudovaly stabilní a nezastupitelnou pozici ve vyšší střední jakostní třídě. Samozřejmostí jsou vysoká kvalita použitých materiálů i jejich zpracování, atraktivní design, velká variabilita nabídky i přátelský přístup k zákazníkovi při řešení atypických rozměrových variant. Málokterý evropský výrobce dokáže značce SanSwiss-Ronal konkurovat šíří výběru skel a dezénů sprchových zástěn ze standardní katalogové nabídky. Elegance, funkčnost, praktičnost i snadná udržba jsou produktům SanSwiss-Ronal vlastní; ocení je běžní i nároční uživatelé. Užijte si i Vy radost ze sprchování se značkou SanSwiss-Ronal!

výrobce

Ronal-Sanswiss

kód výrobku

PUB2G12001007

tvar

rovný

stranová varianta

levá

pevné segmenty

0

pohyblivé segmenty

2

systém otvírání

skládací

konstrukce

bezrámová

materiál výplně

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka skla

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

120 cm

výška

140 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.