České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Villeroy & Boch NEXION Oválná vana

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 94 168,- Kč

84 751,- Kč

akcenovinka

Supermoderní provedení a klasický tvar... Novátorský materiál Quaryl® umožňuje použití klenutého designu a elegantně tvarovaného panelu vany NEXION. Dalším plusem je skutečnost, že podstavec této jednoduše instalovatelné vany může být snadno vydlaždičkován dle potřeby. Název NEXION napovídá spřízněnost s volně stojící variantou NEXIA a vestavnou vanou NEXUS, osaditelnou masážními systémy.

Polystyrenový podstavec, celková výška 600 mm.Podstavec vysoký 150 mm.

Seznamte se s jednou z nejznámnějších evropských obchodních značek v oblasti stolování, bydlení a koupelnového vybavení - svojí tradicí sahající do roku 1748! Již více než 260 let provází značka Villeroy & Boch životy miliónů lidí mnoha generací a obohacuje kvalitu jejich života prostřednictvím nejen užitečných, ale i krásných užitných produktů. Inspirace, kreativita, působivý design s dokonalými tvary, vytříbená elegance a nejvyšší kvalita - to vše jsou atributy, které stojí za úspěchem společnosti Villeroy & Boch, ovlivňující významným způsobem životní styl v mezinárodním měřítku. Koupelny a wellnes a dále divize stolního porcelánu představují dvě základní produktové linie a rovněř dvě ideje firemní filosofie: vše do Vaší koupelny i kuchyně výhradně z dílny Villeroy & Boch. Sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové vaničky a zástěny, multifunkční sprchové a masážní boxy, koupelnové armatury, SPA-bazénky, sauny, designové koupelnové radiátory, značkové obklady a dlažby - to vše zahrnuje produktové portfolio divize Koupelny a wellness. Za připomenutí stojí rovněž skutečnost, že právě u společnosti Villeroy & Boch se zrodil jeden z nejprogresívnějších sanitárních materiálů současnosti, jedinečný Quaryl®, který předznamenal revoluci v aplikacích litých syntetických pryskyřic při výrobě sanitárních zařizovacích předmětů nejvyšší kvality a brilantního vzhledu.

výrobce

Villeroy & Boch

kód výrobku

BQ180NEO7APV

druh

oválná

barva

bílá

materiál

Quaryl®

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

180 cm

šířka

80 cm

výška

60 cm

objem

160 l

hmotnost

60.1 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.