České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Villeroy & Boch SQUARO Obdélníková vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 170 cm

sleva
40 %

původně 41 164,- Kč

24 699,- Kč

akcenovinka

Umění ladných linií - SQUARO je dokonalým příkladem čitelného a střízlivého designu, představuje proto jasnou volbu pro moderní, nadčasově elegantní koupelny, oživené nezvykle precizně provedenými okraji spolu s obdélníkovým tvarem, zrcadleným v konturách dna. Estetický účinek každého detailu je podmíněn užitím unikátního materiálu Quaryl®. Komfort je podtržen nejen velkorysou hloubkou této stylové vany, ale také volitelným podhlavníkem.

Seznamte se s jednou z nejznámnějších evropských obchodních značek v oblasti stolování, bydlení a koupelnového vybavení - svojí tradicí sahající do roku 1748! Již více než 260 let provází značka Villeroy & Boch životy miliónů lidí mnoha generací a obohacuje kvalitu jejich života prostřednictvím nejen užitečných, ale i krásných užitných produktů. Inspirace, kreativita, působivý design s dokonalými tvary, vytříbená elegance a nejvyšší kvalita - to vše jsou atributy, které stojí za úspěchem společnosti Villeroy & Boch, ovlivňující významným způsobem životní styl v mezinárodním měřítku. Koupelny a wellnes a dále divize stolního porcelánu představují dvě základní produktové linie a rovněř dvě ideje firemní filosofie: vše do Vaší koupelny i kuchyně výhradně z dílny Villeroy & Boch. Sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové vaničky a zástěny, multifunkční sprchové a masážní boxy, koupelnové armatury, SPA-bazénky, sauny, designové koupelnové radiátory, značkové obklady a dlažby - to vše zahrnuje produktové portfolio divize Koupelny a wellness. Za připomenutí stojí rovněž skutečnost, že právě u společnosti Villeroy & Boch se zrodil jeden z nejprogresívnějších sanitárních materiálů současnosti, jedinečný Quaryl®, který předznamenal revoluci v aplikacích litých syntetických pryskyřic při výrobě sanitárních zařizovacích předmětů nejvyšší kvality a brilantního vzhledu

výrobce

Villeroy & Boch

kód výrobku

UBQ170SQR2V-01

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

Quaryl®

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

75 cm

výška

50 cm

objem

195 l

hmotnost

53 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.