České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hopa ALTEA II Sprchové dveře

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 120 cm

Provedení skla: čiré

sleva
10 %

původně 12 590,- Kč

11 331,- Kč

akcenovinka

Model Hopa ALTEA II, zástupce dvousegmentových swingujících dveří s jedním křídlem, je určen pro větší prostory od 100 do 130 cm. Pokud tedy naleznete ve Vaší koupelně k umístění tohoto krasavce dostatek místa, tísnit se ve vzniklém sprchovacím prostoru jistě nebudete. Kout je vybaven velmi silným 6mm bezpečnostním sklem. Výhodou je dozajista skutečnost, že se dveře dodávají ve stranově univerzálním (pravém i levém) provedení.

Sprchové zástěny HOPA se vyznačují velkou rozmanitostí nabídky, a to jak v možnosti výběru rozměrů, tak technických řešení i použitého materiálu. Nabízíme zástěny celoplastové i opatřené bezpečnostním sklem čirým či matným. Na všech sprchových koutech jsou použity odolné pojezdy s ložisky z nerezové oceli, které garantují vysokou užitnou hodnotu. Překvapí Vás nejen příznivé ceny, ale jsou tu samozřejmě další služby pro zákazníky – záruční i pozáruční servis. Sprchové zástěny Hopa nadchnou - jsou elegantně řešené a vhodné pro každou koupelnu.

Společnost HOPA patří k významným tradičním tuzemským dodavatelům a distributorům sanitární techniky a koupelnového vybavení. Ve svém porfoliu nabízí kromě oblíbených sprchových vaniček a zástěn rovněž vany, hydromasážní systémy, vanové zástěny, masážní boxy, parní boxy, SPA-bazénky, sauny, koupelnový nábytek, směšovací baterie, sprchový program, koupelnové doplňky a další sortiment. HOPA získala v roce 2004 certifikát řízení jakosti ISO 9001:2001. Pravidelné uvádění novinek, účast na přehlídkách a veletrzích, ale především vlastní tištěny barevný distribuční katalog dostává značku HOPA, která na českém trhu působí dlouhodobě, do stále širšího povědomí mezi prodejci sanitární techniky i mezi konečnými zákazníky. Důležitým atributem je příznivý poměr cena - užitná hodnota - kvalita. Zajištěný záruční i pozáruční servis produktů je samozřejmostí.

výrobce

Hopa

kód výrobku

BCALTE212CC

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

otočná lišta

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

rám - kovově lesklý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ne

délka

0 cm

šířka

120 cm (119.5 – 121.5 cm)

poloměr zakřivení R

0 mm

šířka vstupu

68 cm

výška

195 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.