České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hopa MOTRIL Sprchová zástěna

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

Provedení skla: čiré

sleva
10 %

původně 9 490,- Kč

8 541,- Kč

akcenovinka

Elegantní čtvercová sprchová zástěna Hopa MOTRIL má v sobě ten správný luxusní šmrnc, kterým může prozářit právě i Vaši koupelnu. Exkluzivně nablýskané profily z chromovaného hliníku, stejně jako možnost výběru mezi čirým sklem a mléčným dezénem Frost činí z této zástěny zajímavou volbu pro všechny zákazníky, kterým leží na srdci estetické vyznění koupelnového interiéru. Zástěna MOTRIL je k dispozici v typizovaných rozměrech 80 a 90 cm. Vzhledem k posuvným dveřím nebudete kolem ní potřebovat ani centimetr navíc.

Sprchové zástěny HOPA se vyznačují velkou rozmanitostí nabídky, a to jak v možnosti výběru rozměrů, tak technických řešení i použitého materiálu. Nabízíme zástěny celoplastové i opatřené bezpečnostním sklem čirým či matným. Na všech sprchových koutech jsou použity odolné pojezdy s ložisky z nerezové oceli, které garantují vysokou užitnou hodnotu. Překvapí Vás nejen příznivé ceny, ale jsou tu samozřejmě další služby pro zákazníky – záruční i pozáruční servis. Sprchové zástěny Hopa nadchnou - jsou elegantně řešené a vhodné pro každou koupelnu.

Společnost HOPA patří k významným tradičním tuzemským dodavatelům a distributorům sanitární techniky a koupelnového vybavení. Ve svém porfoliu nabízí kromě oblíbených sprchových vaniček a zástěn rovněž vany, hydromasážní systémy, vanové zástěny, masážní boxy, parní boxy, SPA-bazénky, sauny, koupelnový nábytek, směšovací baterie, sprchový program, koupelnové doplňky a další sortiment. HOPA získala v roce 2004 certifikát řízení jakosti ISO 9001:2001. Pravidelné uvádění novinek, účast na přehlídkách a veletrzích, ale především vlastní tištěny barevný distribuční katalog dostává značku HOPA, která na českém trhu působí dlouhodobě, do stále širšího povědomí mezi prodejci sanitární techniky i mezi konečnými zákazníky. Důležitým atributem je příznivý poměr cena - užitná hodnota - kvalita. Zajištěný záruční i pozáruční servis produktů je samozřejmostí.

výrobce

Hopa

kód výrobku

BCMOTR80CC

půdorysný tvar

čtverec

vstup

rohový

systém otvírání

posuvný

pevné segmenty

2

pohyblivé segmenty

2

konstrukce

rám - kovově lesklý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ne

délka

80 cm

šířka

80 cm (78.4 – 80.4 cm)

poloměr zakřivení R

0 mm

šířka vstupu

49 cm

výška

195 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.