České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Silfra Vanový odtokový komplet s přepadem - model U2

Zvolená varianta:

599,- Kč

akcenovinka

Univerzální vanový odtokový komplet s přepadem Silfra model U2 je zdařilý značkový designový produkt moderního vzhledu, který se bude velmi dobře vyjímat na každé koupací vaně. Osazuje se mezi odtokový a přepadový otvor a zabezpečuje vanu proti přetečení při napouštění nebo vlastní koupeli.

Univerzální odtokový vanový set Silfra U2,  chrom je určen k instalaci se všemi běžnými vanami s průměrem odtokového a přepadového otvoru 52 mm.

Vzhledem k tomu, že plastová vrapová přepadová trubka má délku 900 mm, lze tento  odtokový set bez problémů přizpůsobit skutečné vzdálenosti odtokového a přepadového otvoru, a to pouhým uříznutím trubky na potřebnou délku.

Odtokový set Silfra U2 je vhodný k instalaci s vanami s větší než standardní hloubkou a s delší vzdáleností mezi odtokovým a přepadovým otvorem.

Vyznačuje se elegantní velkoplošnou odtokovou zátkou o průměru 72 mm, která je typu Up&Down (klik-klak). Ovládá se opakovaným stiskem rukou nebo nohou. Zátku s plastovým mezikružím lze v případě potřeby z odtokového otvoru vyjmout a propláchnutím vodou jednoduše vyčistit od nahromaděných nečistot.

Viditelné části tohoto odtokového setu - t.j. odtoková zátka a krytka přepadového otvoru jsou kovové - mosazné, s povrchovou úpravou lesklý chrom.

Odtokový set Silfra U2 má pode dnem vany vývod se závitem 6/4".

Italský výrobce SILFRA je specialistou na odtokové vanové sady a na tlačné vodovodní baterie se samočinným uzavíráním. Tradice výroby a důraz na vysokou jakost a provozní spolehlivost se odrážejí v oblíbenosti produktů značky SILFRA i v České republice, kam se dovážejí již od začátku devadesátých let. SILFRA, to jsou výrobky MADE IN EUROPE.

výrobce

Silfra

kód výrobku

U2A110051CV

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.