České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Silfra Vanový odtokový komplet s přepadem model TEK

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 475 mm

890,- Kč

akcenovinka

Vanový odtokový komplet s přepadem Silfra model  TEK o délce 475 mm je zdařilý značkový designový produkt moderního vzhledu, který se bude velmi dobře vyjímat na každé koupací vaně. Osazuje se mezi odtokový a přepadový otvor a zabezpečuje vanu proti přetečení při napouštění nebo vlastní koupeli.

Odtokový set Silfra TEK 475 mm, chrom je určen k instalaci se všemi běžnými vanami s průměrem odtokového a přepadového otvoru 52 mm.

Vyznačuje se elegantní velkoplošnou odtokovou zátkou o průměru 72 mm, která je ovládána přes bowden od otočného ovladače u přepadu. Zátku lze v případě potřeby snadno vyjmout a prostor pod ní jednoduše vyčistit od nahromaděných nečistot.

Ovladač má vzhledný válcový tvar se zaobleným výstupkem pro pohodlné uchopení.

Viditelné části tohoto odtokového setu jsou kovové - mosazné, s povrchovou úpravou lesklý chrom.

Odtokový set Silfra TEK 475 mm má pode dnem vany vývod se závitem 6/4".

Italský výrobce SILFRA je specialistou na odtokové vanové sady a na tlačné vodovodní baterie se samočinným uzavíráním. Tradice výroby a důraz na vysokou jakost a provozní spolehlivost se odrážejí v oblíbenosti produktů značky SILFRA i v České republice, kam se dovážejí již od začátku devadesátých let. SILFRA, to jsou výrobky MADE IN EUROPE.

výrobce

Silfra

kód výrobku

061770051CV

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.