České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak ANTICALC CONDITIONER - 300 ml

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 297,- Kč

267,- Kč

akcenovinka

Přípravek Ravak ANTICALC CONDITIONER je speciální značkový produkt, který po aplikaci obnovuje hydrofobní účinek ochranné vrstvy skleněných výplní sprchových a vanových zástěn ošetřených ochranou RAVAK ANTICALC.

Zabraňuje se tak znehodnocení skel vodními sedimenty, t.j. nečistotami z koupele i vysráženými nerostnými solemi z tvrdé vody.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

B32000000N

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.