České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roca Designový odtokový set k vaně NEWCAST

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 7 357,- Kč

6 621,- Kč

akcenovinka

Elegantní celokovová vanová odtoková sada v retro stylu Roca NEWCAST je určena k instalaci se stejnojmennou litinovou volně stojící vanou.

Odtokový set Roca NEWCAST obsahuje odtokový ventil se zátkou na kovovém řetízku, vanový sifon se zaústěním do podlahy a přepad s krytkou přepadového otvoru vany a odvodňovací přepadovou trubkou.

Všechny partie odtokové sady jsou koncipované pohledově, s povrchovou  úpravou lesklý chrom. Po instalaci se tato sada na volně stojící vaně Roca NEWCAST skvěle vyjímá a úspěšně pomáhá evokovat atmosféru krásných, dávno minulých let.

Španělský výrobce ROCA s nadnárodní působností je - rovněž díky vlastnictví značek Laufen a Jika - světovou jedničkou ve výrobě sanitární keramiky. Na českém trhu zatím reprezentuje značku ROCA stylová sanitární keramika, litinové vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a vodovodní směšovací baterie. Výrobní portfolio je však mnohem širší a zahrnuje kromě jiného také hydromasáže, keramickou dlažbu a obklady a v současné době rovněž zařízení kuchyní. Tuzemští zákazníci tak mají možnost plně vychutnat odlišný styl designu, ve kterém se jižanská hravost a emotivní pohled na svět proměňují v množství nečekaných detailů, jako jsou oblé vlnky hran umyvadel, retrostyl pohodlných litinových van, velkorysá koncepce sprchových vaniček i široká nabídka zrcadel, koupelnového nábytku a baterií, které akcentují detaily jednotlivých značkových designových řad. Litinové smaltované vany z nabídky ROCA jsou jedinečné svým designem, kvalitou i životností a v nabídce na tuzemském trhu patří ke zcela ojedinělým a od jiných dodavatelů nedostupným produktům. Vysoká kvalita výrobků ROCA je doložena mezinárodním certifikátem ISO 9001 o systémech řízení jakosti. Obchodní zájmy koncernu ROCA zastupuje od roku 1999 stoprocentní dceřiná společnost LAUFEN CZ, která sdružuje rovněž značky Laufen a Jika.

výrobce

Roca

kód výrobku

7506403400

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.