České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Laguna FORTUNA PLUS Asymetrická rohová vana

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

Délka: 150 cm

5 990,- Kč

akcenovinka

Rohová asymetrická plastová vana Laguna FORTUNA PLUS z řady ELEGANCE patří právem k nejprodávanějším modelům, a to především pro svou praktičnost a univerzálnost. FORTUNA PLUS se vyrábí ve třech rozměrových verzích 150, 160 a 170x100cm, v levé či pravé stranové variantě a zahrnuje tak nejčastěji užívané zástavbové rozměry při instalaci ve standardních koupelnách. Vana je vyrobená z materiálu s povrchovou sanitární úpravou ANTIBAC, která zabraňuje množení  bakterií, vzniku skvrn a nepříjemnému zápachu při používání. Oválný koupací prostor, koncipovaný s důrazem na pohodlí při koupeli, anatomická límcovka vhodná pro instalaci podhlavníku, protiskluzová úprava dna a mýdlenky ANTISLIP a prostorný rohový sedák pro příjemné sprchování - to jsou další argumenty pro výběr právě této vany. V kombinaci s vhodnou vanovou zástěnou získáte navíc praktický sprchový kout. Přednosti vany FORTUNA vyniknou především při instalacích v bytových jádrech. Jako volitelné příslušenství lze objednat vanová madla, podhlavníky, vanové zástěny a rovněž profilovaný čelní krycí panel s prolisovaným soklem, který umožňuje snadný vstup do vany.

Komerční distribuční značka LAGUNA nabízí stejnojmenný ekonomický produktový koncept plastových koupacích van, minivan a souvisejcího příslušenství za velmi přijatelné ceny. Vlastní výrobky jsou vyrobeny z koextrudovaného sendviče sanitárních materiálů ABS/PMMA a standardně se nabízejí v bílé barvě. Produkty z portfolia LAGUNA jsou oblíbené díky příznivým cenovým relacím, bohatému výběrů tvarů, délek a příslušenství a v neposlední řadě i díky velmi dobré dostupnosti všech produktů z centrálního distribučního skladu.

výrobce

Laguna

kód výrobku

FO1500LPLUS

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

pravá/levá

délka

150 cm

šířka

100 cm

výška

42 cm

objem

170 l

hmotnost

19 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.