České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roca NEWCAST Volně stojící vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Barevné provedení: bílá/bílá

sleva
10 %

původně 57 787,- Kč

52 008,- Kč

akcenovinka

Litinová smaltovaná vana s Roca NEWCAST je dodávána se speciální povrchovou úpravou AntiSlip, která zabraňuje uklouznutí ve vaně.

Tloušťka stěny vany včetně povrchových úprav je 8 mm. Silná vrstva bílého smaltu, který je 100% vyroben z přírodních minerálních surovin na bázi skla, je tak odolná vůči vnějším vlivům a vyznačuje se vynikající barevnou stálostí a tvrdostí. Neporéznost propůjčuje tomuto materiálu ty nejlepší hygienické vlastnosti.

Vnější plášť vany je v barvě bílé.

Španělský výrobce ROCA s nadnárodní působností je - rovněž díky vlastnictví značek Laufen a Jika - světovou jedničkou ve výrobě sanitární keramiky. Na českém trhu zatím reprezentuje značku ROCA stylová sanitární keramika, litinové vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a vodovodní směšovací baterie. Výrobní portfolio je však mnohem širší a zahrnuje kromě jiného také hydromasáže, keramickou dlažbu a obklady a v současné době rovněž zařízení kuchyní. Tuzemští zákazníci tak mají možnost plně vychutnat odlišný styl designu, ve kterém se jižanská hravost a emotivní pohled na svět proměňují v množství nečekaných detailů, jako jsou oblé vlnky hran umyvadel, retrostyl pohodlných litinových van, velkorysá koncepce sprchových vaniček i široká nabídka zrcadel, koupelnového nábytku a baterií, které akcentují detaily jednotlivých značkových designových řad. Litinové smaltované vany z nabídky ROCA jsou jedinečné svým designem, kvalitou i životností a v nabídce na tuzemském trhu patří ke zcela ojedinělým a od jiných dodavatelů nedostupným produktům. Vysoká kvalita výrobků ROCA je doložena mezinárodním certifikátem ISO 9001 o systémech řízení jakosti. Obchodní zájmy koncernu ROCA zastupuje od roku 1999 stoprocentní dceřiná společnost LAUFEN CZ, která sdružuje rovněž značky Laufen a Jika.

výrobce

Roca

kód výrobku

7233650007

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

litina smaltovaná

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

85 cm

výška

55 cm

objem

222 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.