České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Teiko KLASIK Obdélníková vana

!Zboží má 5 variant

Zvolená varianta:

Délka: 160 cm

sleva
28 %

původně 6 740,- Kč

4 853,- Kč

akcenovinka

Každá z těchto van může být osazena hydroterapeutickým systémem

Už sám název napovídá, že pro akrylátové vany řady KLASIK je charakteristický jejich ideální tvar, který je nezměněn již po několik desetiletí.

Vanám délkových rozměrů od 120 do 170 cm je vlastní identická šířka 70 cm.

Každá z těchto van může být osazena hydroterapeutickým systémem dle aktuální nabídky (řady ECO a STANDARD).

Ke všem typům van řady KLASIK lze použít krycí panely (čelní a boční), sprchové zástěny VZP, VZKR, PVZKR a boční stěnu BSVP.

Česká společnost Teiko se od roku 1992 řadí k nejúspěšnějším výrobcům sanitární techniky v regionálním i evropském kontextu. Svědčí o tom nejen široké spektrum nabízených produktů (akrylátové vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové a vanové zástěny, sprchové boxy, masážní boxy, parní masážní boxy, umyvadla, bazény SPA a další výrobkové linie), ale také popularita značky Teiko u zákazníků. O standardu kvality, dokladované mimo jiné prestižním certifikátem ISO 9001:2000, mnohé vypovídá zejména používání špičkových akrylátových desek exkluzivní značky Lucite, bezpečnostních kalených skel, jakostních hliníkových profilů a dalších osvědčených sanitárních komponentů. Ještě před koupí tak víte, že se na Vámi vybraný výrobek z dílny Teiko budete moci plně spolehnout, což ještě podtrhuje výrobcem garantovaná záruka až 10 let od data prodeje. Na klidném spaní pak přidá vědomí, že vznikl s nejvyšší ohleduplností k životnímu prostředí (dle přísné normy ISO 14001).

výrobce

Teiko

kód výrobku

V113160N04T01001

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

160 cm

šířka

70 cm

výška

41 cm

objem

140 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.