České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak DESINFECTANT- 500 ml

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 157,- Kč

118,- Kč

akcenovinka

Ravak DESINFECTANT je prostředek s výraznými čistícími a desinfekčními vlastnostmi.

Slouží k desinfekci povrchů van, sprchových vaniček a sprchových zástěn.

Rovněž se velmi dobře uplatní při pravidelné údržbě, proplachu a desinfekci hydromasážních systémů vířivých van.

Doporučené dávkování:

1) Desinfekce sanitárních povrchů

Zředit vodou v poměru 1:10 až 1:50, t.j. 1 objemový díl koncentrátu DESINFECTANT na 10 až 50 objemových dílů vody - dle požadovaného desinfekčního účinku.

2) Desinfekce hydromasážních systémů

  • pro použití v zásobnících vestavěných automatických desinfekčních jednotek masážních van se prostředek ředí vodou v poměru 1:6, t.j. 1 objemový díl koncentrátu DESINFECTANT na 6 dílů vody.
  • při desinfekci masážních van bez vestavěné automatické desinfekční jednotky se přípravek dávkuje do napuštěné vany v poměru 40ml koncentrátu DESINFECTANT na každých 100 litrů objemu vody, t.j. 2 malé panáky desinfekce (nalité k rysce) na 100 litrů vody.
  • Pozor, nepředávkujte!

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

X01102

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.