České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak LILIA Obdélníková vana

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 5 990,- Kč

4 493,- Kč

akcenovinka

LILIA je nejmenší vana vyráběná firmou RAVAK. Krátká, ale praktická - ideál každé garsonky!

Vana velmi úsporných rozměrů (délka pouze 120 cm), a přesto poskytuje dostatečný komfort pro hygienu i odpočinek. Možno doplnit vanovou stěnou GVS 2, EVS 1,VS 2, 3, 5, VS 3 SANTRO.Jako doplněk nabízíme vanový odtokový komplet. K vaně je možno přikoupit madlo UNIVERSAL, jehož povrch je z leštěného nerezu.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

CD01000000

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

120 cm

šířka

70 cm

výška

45 cm

objem

134 l

hmotnost

14 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.