České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Vagnerplast NYMFA BASIC Obdélníková vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 150 cm

3 600,- Kč

akcenovinka

Do naprosté většiny malých a středních koupelen je určena akrylátová obdélníková vana Vagnerplast NYMFA BASIC, tradiční a léty osvědčený model z kmenového vanového portfolia výrobce.

Vyrábí se ve dvou rozměrových variantach - 150 x 70 cm a 160 x 70 cm.

Představujeme Vám variantu vany Vagnerplast NYMFA 150 x 70 cm.

Koncept této pohodlné pravoúhlé single vany vychází z oválného koupacího prostoru ve tvaru klíčové dírky - s rozšířenou zádovou partií a zúženou možní částí.

Od středu vany směrem k nohám je po obou podélných stranách mezi okrajem a koupacím prostorem proveden sešikmený vlys, který vzhledově ozvláštňuje celkový dojem.

Anatomický opěrný límec srpkovitého tvaru lze pro zvýšení komfortu opření hlavy při koupeli doplnit vhodným vanovým podhlavníkem.

Odtokový a přepadový otvor jsou umístěny tradičně - v nožní části a v ose čela vany.

S výjimkou vystouplého límce v zádové partii je okraj vany na zbylé části obvodu rovný, a proto vhodný pro instalaci vanové zástěny v nožní části.

Vana Vagnerplast NYMFA BASIC 150 je mělčí než obvykle podobné vany bývají, má hloubku koupacího prostoru pouhých 38 cm !!! Tento parametr může být rozhodujícím argumentem pro výběr vany Vagnerplast NYMFA BASIC 150 při vybavování koupelny pro seniora, případně tělesně hendikepovaného uživatele.

Akrylátové vany Vagnerplast jsou vyráběny z vysoce kvalitních polymetylmetakrylátových desek Lucite a Altuglas. Materiál je plně probarvený v celé tloušťce, lesklý, stálobarevný, neporézní, má vysokou povrchovou pevnost, houževnatost, chemickou odolnost a je příjemný na dotek. Sortiment van se nabízí pouze v bílé barvě. Výškově nastavitelné nožky jsou součástí dodávky vany.

Akrylátové vany Vagnerplast jsou vyráběny z vysoce kvalitních polymetylmetakrylátových desek Lucite a Altuglas. Materiál je plně probarvený v celé tloušťce, lesklý, stálobarevný, neporézní, má vysokou povrchovou pevnost, houževnatost, chemickou odolnost a je příjemný na dotek. Sortiment van se nabízí pouze v bílé barvě. Výškově nastavitelné nožky jsou součástí dodávky vany.

Vany Vagnerplast představují skvělou volbu pro Vaši koupelnu - tyto české výrobky zaujmou atraktivní cenou, poctivou volbou kvalitního akrylátu a precizním zpracováním - což dokazuje mimo jiné i skutečnost, že se jedná o výrobky, které právem nabízejí nadstandardní obchodní záruku.

Značka Vagnerplast je na českém trhu dobře známá a má za sebou více než osmnáctiletou tradici. Byl to právě Vagnerplast, který v devadesátých letech jako první vyráběl a nabízel  akrylátové vany a sprchové vaničky domácí provenience. Výrobkové portfolio se postupně rozšiřovalo a v současné době Vagnerplast disponuje komplexní nabídkou koupelnových zařizovacích předmětů jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, akrylátové nebo mramoritové sprchové vaničky, sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, hydromasážní panely a příslušenství - vše v ideální relaci kvality a ceny výrobků. Z dílny Vagnerplastu rovněž pochází unikátní patentovaný sanitární materiál KORALIT, který představuje revoluci v konstrukci netradičního koupelnového nábytku, oddělovacích sanitárních stěn, pracovních desek, apod. V katalogové nabídce naleznete vedle tradičních a léty osvědčených výrobků i inovace - kolekce novinek, kterými výrobce reaguje na současné trendy životního stylu a na aktuální tendence světového sanitárního designu. Společnost Vagnerplast má dlouholeté výrobní zkušenosti, je vybavena kvalitní technologií a je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Vagnerplast

kód výrobku

VPBA157NYM2E-01/NO

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

150 cm

šířka

70 cm

výška

38 cm

objem

155 l

hmotnost

17 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.