České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Vagnerplast KLEOPATRA Obdélníková vana

Zvolená varianta:

4 000,- Kč

akcenovinka

Pokud byste ve své koupelně rádi měli opravdu pohodlnou vanu, pak je akrylátová obdélníková anatomická vana Vagnerplast KLEOPATRA pro Vás tím pravým řešením, které můžeme vřele doporučit.

Nadčasové řešení koupacího prostoru řadí tuto vanu, pojmenovanou po pověstně krásné vládkyni starověkého Egypta, ke stálicím v tradiční nabídce společnosti Vagnerplast. O jejích kvalitách by mohlo referovat velmi mnoho spokojených uživatelů.

Koncept této pravoúhlé single vany je sice tradiční, ale mimořádně zdařilý vzhledem k tomu, že designéři stvořili vanu útulnou a pohodlnou, ale současně elegantní a praktickou.

Vana Vagnerplast KLEOPATRA se vyrábí v jediné rozměrové variantě 160 x70 cm, je tedy určena k instalaci do naprosté většiny malých a středních koupelen.

Anatomické prolisy po obou podélných stranách koupacího prostoru udržují vaše paže při koupání v přirozené a velice příjemné poloze. Jejich uspořádání vychází z ergonometrických zásad a bylo pečlivě promyšleno i odzkoušeno.

V zádové partii vystupuje z okraje vany anatomický opěrný límec srpkovitého tvaru, který lze pro zvýšení komfortu opření hlavy při koupeli doplnit vhodným vanovým podhlavníkem.

Sympatický oválný koupací prostor evokuje pocit pohodlí a bezpečí.

Odtokový a přepadový otvor jsou umístěny tradičně - v nožní části a v ose čela vany.

S výjimkou vystouplého límce v zádové partii je okraj vany na zbylé části obvodu rovný, a proto vhodný pro instalaci vanové zástěny v nožní části.

Vana Vagnerplast KLEOPATRA je mělčí než obvykle podobné vany bývají, má hloubku koupacího prostoru pouhých 40 cm. Tento parametr může být rozhodujícím argumentem pro výběr vany Vagnerplast KLEOPATRA při vybavování koupelny pro seniora, případně tělesně hendikepovaného uživatele.

Akrylátové vany Vagnerplast jsou vyráběny z vysoce kvalitních polymetylmetakrylátových desek Lucite a Altuglas. Materiál je plně probarvený v celé tloušťce, lesklý, stálobarevný, neporézní, má vysokou povrchovou pevnost, houževnatost, chemickou odolnost a je příjemný na dotek. Sortiment van se nabízí pouze v bílé barvě. Výškově nastavitelné nožky jsou součástí dodávky vany.

Vany Vagnerplast představují skvělou volbu pro Vaši koupelnu - tyto české výrobky zaujmou atraktivní cenou, poctivou volbou kvalitního akrylátu a precizním zpracováním - což dokazuje mimo jiné i skutečnost, že se jedná o výrobky, které právem nabízejí nadstandardní obchodní záruku.

Značka Vagnerplast je na českém trhu dobře známá a má za sebou více než osmnáctiletou tradici. Byl to právě Vagnerplast, který v devadesátých letech jako první vyráběl a nabízel  akrylátové vany a sprchové vaničky domácí provenience. Výrobkové portfolio se postupně rozšiřovalo a v současné době Vagnerplast disponuje komplexní nabídkou koupelnových zařizovacích předmětů jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, akrylátové nebo mramoritové sprchové vaničky, sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, hydromasážní panely a příslušenství - vše v ideální relaci kvality a ceny výrobků. Z dílny Vagnerplastu rovněž pochází unikátní patentovaný sanitární materiál KORALIT, který představuje revoluci v konstrukci netradičního koupelnového nábytku, oddělovacích sanitárních stěn, pracovních desek, apod. V katalogové nabídce naleznete vedle tradičních a léty osvědčených výrobků i inovace - kolekce novinek, kterými výrobce reaguje na současné trendy životního stylu a na aktuální tendence světového sanitárního designu. Společnost Vagnerplast má dlouholeté výrobní zkušenosti, je vybavena kvalitní technologií a je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Vagnerplast

kód výrobku

VPBA167KLE2X-01/NO

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

160 cm

šířka

70 cm

výška

39 cm

objem

155 l

hmotnost

18.5 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.