České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan MIRELA Obdélníková vana

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 160 cm

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 7 420,- Kč

5 936,- Kč

akcenovinka

Kompaktní a zároveň propracovaný design společně s detailním řešením koupacího prostoru nenechávají v případě vany Polysan MIRELA na pochybách. Výrobek při relativně malých rozměrech (150, resp. 160 cm) nabízí pro Vaši koupelnu vysokou míru pohodlí a také tradiční standard kvality Polysan, který je v dané cenové kategorii zaručeně bezkonkurenční.

Anatomické tvarování, korunované výlisem zádové části pro maximálně pohodlné poležení, vyniká v kombinaci s opěrným prolisem, který také snadno poslouží k instalaci vanového madla (naleznete v příslušenství).

Montáží volitelných krycích panelů, nebo dokonce nabízených masážních systémů, získáte v obdélníkové vaně MIRELA esteticky vytříbené relaxační centrum Vašeho domova.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

40111

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

160 cm

šířka

75 cm

výška

43 cm

objem

160 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.