České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan ADRIANA Obdélníková vana

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Délka: 160 cm

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 8 190,- Kč

6 552,- Kč

akcenovinka

Vana Polysan ADRIANA je Vám a Vaší koupelně - obrazně řečeno - ušita na míru. Jedná se o kvalitní produkt předního českého výrobce, který na první pohled zaujme nekompromisním důrazem na uživatelský komfort.

Tato krásná pravoúhlá vana potěší nejen prostorovou variabilitou (dodává se hned ve třech délkových variantách), ale také anatomickým tvarováním koupacího prostoru, do pohodlné opěrky vyvedenou zádovou částí, a zejména pak bočními prolisy, které výborně poslouží jako komfortní opora paží. Vana Polysan ADRIANA tak nabízí dvěma slovy skvostné poležení.

Připočtěte ještě mimořádně bohatou nabídku příslušenství nebo možnost zabudovat do vany masážní systém a dostáváte těžko odolatelné lákadlo pro Vaši koupelnu.

 

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

43111

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

160 cm

šířka

74 cm

výška

45 cm

objem

160 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.