České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan GARDA Obdélníková vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 11 610,- Kč

9 288,- Kč

akcenovinka

V širokém produktovém porfoliu českého výrobce Polysan je každá z van svým způsobem ojedinělá. Nejinak tomu je i v případě skvostné pravoúhlé vany GARDA, která svými rozměry i návrhem vanového prostoru jasně aspiruje stát se jasnou volbou pro zákazníky toužící po koupeli ve dvou.

Zrcadlové zdvojení ideálně se svažující zádové partie a komfortních opěrných prolisů přímo vybízí ke koupeli v páru, plné harmonie a něžné regenerace. Svými rozměry 190x90 cm se GARDA jednoznačně řadí mezi bohatě dimenzované vany, spotřebu vody však přitom pomáhá snižovat rozumně volená hloubka korpusu, jejíž zásluhou se užitný objem vany drží stále pod sympatickými 250 litry.Neváhejte využít nabídky volitelných masážních systémů a také vanového příslušenství.Nyní i Vy můžete mít svoji vlastní osobní gardu!

VANA PRO DVA. Vany pro dva nabízejí dostatek prostoru pro pohodlnou koupel a příjemnou relaxaci dvou dospělých osob.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

14111

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

190 cm

šířka

90 cm

výška

44 cm

objem

240 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.