České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan TOSCANA Oválná vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 18 770,- Kč

15 016,- Kč

akcenovinka

Jaká vlastně je oválná vana Polysan TOSCANA? Jedním slovem prostorná, dvěma slovy velice prostorná. K tomu je však nutné přičíst důraz na ergonomii a pohodlí – na první pohled je proto jasné, že máme příležitost seznámit se s vanou, která otevírá cestu k přepychové koupeli bez kompromisů.

Při svých rozměrech 190 x 97 cm se vana TOSCANA pochopitelně nespokojí s každou koupelnou. Pokud však na ni naleznete dostatek místa, nabídne nebývalou porci pohodlí nejen Vám, ale také další koupající se osobě - vzhledem k její velikosti a středově umístěnému odtoku máme totiž co dočinění s vanou pro dva. A můžete si být jisti, že ani ve dvou se v ní tísnit nebudete - naopak si budete moci vychutnat harmonické koupelové souznění v páru.

Ergonomické ladění výrobku podtrhují široké opěrné prolisy, vedené pod úrovní vanového okraje, které nejenom že jsou opatřeny důmyslně umístěnými madly pro bezproblémový a bezpečný pohyb ve vaně, ale mohou být snadno využity k odkládání nejrůznějších koupelových nezbytností.

I do této výjimečné oválné dvojvany z dílny Polysanu si můžete nechat zabudovat jeden z nabízených masážních systémů, a oddat se tak uvolňující vodní nirváně, zbavující stresu a dávající zapomenout na všechny problémy všedních dnů.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

23111

druh

oválná

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

190 cm

šířka

97 cm

výška

57 cm

objem

390 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.