České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan SIRIUS Symetrická rohová vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 11 480,- Kč

9 184,- Kč

akcenovinka

Do podivuhodně široké nabídky symetrických rohových van Polysan spadá i střízlivě elegantní model SIRIUS, poskytující vysokou úroveň pohodlí. Rohová vana o ideálně zvoleném stranovém rozměru 130 cm dobře zapadne do všech koupelen, včetně těch méně prostorných.

Zájemci o vanu SIRIUS dozajista oceni hluboký vanový sedák, zvyšující zásadním způsobem užitnou hodnotu tohoto kvalitního akrylátového výrobku. Jako u drtivé většiny koupacích řešení Polysan i u vany SIRIUS se otevírá možnost vybavit ji prvotřídními masážními systémy, a vstoupit tak do vyšších sfér koupelového prožitku. SIRIUS odteď může být zářícím souhvězdím Vaší koupelny.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

49111

druh

rohová

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

130 cm

šířka

130 cm

výška

445 cm

objem

200 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.