České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan ALEXANDRA Symetrická rohová vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 12 090,- Kč

9 672,- Kč

akcenovinka

Je Vám libo decentně navrženou symetrickou rohovou vanu z kvalitního akrylátu a s velkoryse pojatým koupacím prostorem respektujícím plně Vaše potřeby? Pak je tu vana Polysan ALEXANDRA právě pro Vás - pro moderní koupelnu jako stvořená.

Stavebními rozměry 140x140 cm se ALEXANDRA řadí do třídy objemnějších rohových van, nedostatkem prostoru tak v žádném případě trpět nebudete.

Povšimněte si také bohaté nabídky volitelného příslušenství, zejména dvojklenutého krycího panelu, tvořícího s korpusem vany jedinečný estetický celek.

Kapitolou samou o sobě je pak možnost vybavit vanu jedním z mnoha masážních systémů, a přeměnit tím koupelnu v samostatné relaxační a hydroterapeutické centrum.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

05111

druh

rohová

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

140 cm

šířka

140 cm

výška

42 cm

objem

245 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.