České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan MAREA Symetrická rohová vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 15 900,- Kč

12 720,- Kč

akcenovinka

V případě rohové vany Polysan MAREA oko zajásá nad originálním tvarem, celé tělo nad netušeným komfortem a peněženka nad výhodnou a tradiční kvalitou podloženou investicí.

MAREA ztělesňuje méně obvyklý design symetrických rohových van - rohový vrchol ustupuje zkosení, kterým vzniká působivý hexagonální půdorys. Nemusíte se však bát, že byste zůstali ochuzeni o praktický vanový sedák - kdepak, designéři Polysanu na něj pamatovali i v případě tohoto návrhu - je centrálně umístěný a do celkového konceptu skvěle zapadá. Výhody prostorově šetrného korpusu oceníte zvláště v menších koupelnách. Na vanu Polysan MAREA se rozhodně dá sázet.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

02111

druh

rohová

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

150 cm

šířka

150 cm

výška

43 cm

objem

275 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.