České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bemeta PLAZA Dávkovač mýdla volně stojící

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 1 056,- Kč

845,- Kč

akcenovinka

Série koupelnových doplňků Bemeta PLAZA se vyznačuje elegantním trendy kubickým designem. Osvědčená kombinace celokovových mosazných prvků v povrchové úpravě lesklý chrom a skla bude třešničkou v konceptu moderní koupelny se zařizovacími sanitárními předměty v "hranatější" formě.

Představujeme Vám dávkovač tekutého mýdla volně stojící Bemeta PLAZA.

Materiál: pochromovaná mosaz, sklo

Rozměry: 105 x 70 x 170 mm (šířka x hloubka x výška)

Objem: 500 ml

Koupelnové doplňky značky Bemeta se opírají o slušnou tradici českého výrobce, dbajícího vysoké jakosti a bezchybného zpracování, které se nezalekne ani velmi náročného zákazníka. Design jednotlivých výrobků navíc dokazuje, že v jednoduchosti je síla - a také rychlá cesta ke komfortu. Puntičkářský přístup k provedení doplňků Bemeta je znát zejména na výběru těch nejkvalitnějších materiálů - ať už jde o mosaz, sklo, nebo nerezovou ocel. Mimo jiné to dokládá i mimořádně nadstandardní záruka 12 let na povrch a funkčnost. Vše shrnuje slogan výroce: poslední kapka k dokonalosti...

Český značkový výrobce Bemeta Design s.r.o. se od svého vzniku v roce 2004 specializuje na produkci kvalitních koupelnových doplňků vynikajícího technického zpracování, určených pro náročné zákazníky, a rovněž na certifikované sanitární vybavení a pomůcky pro tělesně hendikepované. Funkčnost, atraktivita, ale i lehkost, čistota a originalita designových řešení jsou charakteristické pro všechny výrobky značky Bemeta. Tyto atributy jsou oceňovány jak uživateli v domácím a komerčním sektoru, tak i odborníky-profesionály v produktových soutěžích na výstavách a veletrzích. České koupelny vám produkty Bemeta doporučují!

výrobce

Bemeta

kód výrobku

118109042

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.