České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hopa VRACA Sprchová vanička

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

sleva
10 %

původně 9 590,- Kč

8 631,- Kč

akcenovinka

V posledních letech jsme si na trhu s koupelnovými zařizovacími předměty zvykli vídat narůstající počet sprchových vaniček z umělého mramoru (mramoritu), jejichž obliba u zákazníků díky nezpochybnitelnému mixu předností stále narůstá. Společným jmenovatelem u mramoritových vaniček bývá velmi malá výška, většinou do 3 až 4 cm. Co když ale chcete výhody mramoritu u vaničky, pro kterou je charakteristická tradiční výška, tedy u vaničky polovysoké? Právě pro Vás jsou tu unikátní mramoritové modely Hopa VRACA (čtvercový půdorys) a SLIVEN (čtvrtkruh). Běloskvoucí povrch, jemně plynoucí linie a bezkonkurenční odolnost činí z těchto vaniček okamžité bestsellery - neváhejte a obohaťte si koupelnu o výrobky s jasnou filosofií.

Hmotnost: 39 kg

Mramorit (umělý mramor) coby dokonale homogenní směs mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice zaručuje jednotlivým sanitárním výrobkům dokonalou rovnost ploch i linií, značnou robustnost, a tedy i mechanickou pevnost, stabilitu a v neposlední řadě také minimální akustický přenos (zvláště markantní ve srovnání s akrylátovými vaničkami).

Společnost HOPA patří k významným tradičním tuzemským dodavatelům a distributorům sanitární techniky a koupelnového vybavení. Ve svém porfoliu nabízí kromě oblíbených sprchových vaniček a zástěn rovněž vany, hydromasážní systémy, vanové zástěny, masážní boxy, parní boxy, SPA-bazénky, sauny, koupelnový nábytek, směšovací baterie, sprchový program, koupelnové doplňky a další sortiment. HOPA získala v roce 2004 certifikát řízení jakosti ISO 9001:2001. Pravidelné uvádění novinek, účast na přehlídkách a veletrzích, ale především vlastní tištěny barevný distribuční katalog dostává značku HOPA, která na českém trhu působí dlouhodobě, do stále širšího povědomí mezi prodejci sanitární techniky i mezi konečnými zákazníky. Důležitým atributem je příznivý poměr cena - užitná hodnota - kvalita. Zajištěný záruční i pozáruční servis produktů je samozřejmostí.

výrobce

Hopa

kód výrobku

VANKVRA80N

tvar

čtverec

materiál

litý mramor

konstrukce

samonosná-kompakt

protiskluzová úprava

Antislip

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

16 cm

sedací vanička

ne

hloubka

14 cm

Ø odpadního otvoru

50 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.