České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kolo STYLE PAREO Pisoár

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 5 991,- Kč

5 392,- Kč

akcenovinka

Urinál, který má svůj charakteristický styl - jak by ne, když se řadí do populární série koupelnové sanitární keramiky Kolo STYLE. Pisoár PAREO je charakteristický zejména atraktivním tvarem, dávajícím vyniknout okrouhlým rohům, pro sérii STYLE typickým. Jde o celokapotovný model, nebude Vás tedy esteticky rušit ani, přivod vody, ani vyvedení odpadu. Pisoár PAREO se skvěle osvědčí v domácích i veřejných podmínkách - uvidíte!

Název kolekce sanitární keramiky Kolo STYLE mluví sám za sebe - série v sobě sdružuje výrobky mající zkrátka svůj jedinečný charakteristický styl, který obratem vtisknou Vaší koupelně. A že se nejedná o styl plytký či nedotažený, je patrné už na první pohled. Tvarovým konturám zařizovacích předmětů STYLE dominují příznačně zaoblené rohy, nadýchaná robustnost a nonšalantní práce s prostorem. Výsledek působí ve všech případech moderně, ale zároveň uměřeně s bezvýhradnou elegancí.

Téměř všechny výrobky nabízené Českými koupelnami v rámci série Kolo STYLE lze pořídit vedle klasické verze také v provedení s glazurou ošetřenou unikátní hydrofóbní úpravou Kolo Reflex, která velmi efektivně zabraňuje usazování vodního kamene a nečistot na keramickém povrchu, načež zásadně přispívá ke snadné údržbě a čistění - Vaše koupelna bude stále vypadat jako ze škatulky.

Výrobce Kolo, člen nadnárodního koncernu Sanitec Group, je jedním z největších evropských producentů značkového sanitárního vybavení koupelen, zejména sanitární keramiky, koupelnového nábytku, akrylátových van a sprchových vaniček, sprchových koutů, masážních sprchových boxů a dalších položek. V portfoliu výrobce jsou desítky designových koupelnových sérií nejvyšší kvality a moderního atraktivního vzhledu. Jejich konceptům jsou přizpůsobeny i ostatní produkty, proto není nic snazšího, než si vybrat a stylově vybavit koupelnu ze zařizovacích předmětů a prvků značky Kolo v jednotném elegantním designu, a navíc i v rozumných cenových relacích. Kvalita, design, inovace - to jsou základní pilíře firemní filosofie, na které je založen úspěch i obliba produktů značky Kolo.  Sympatické motto výrobce "Myšlenky a řešení pro koupelny" ostatně ideu firmy dobře vystihuje. Výrobce je držitelem certifikátu systému řízení kvality - dle standardu ISO 9001. Značka Kolo je České republice velmi populární, vzhledem k široké prodejní síti, kvalitnímu servisu a relativně rychlé dostupnosti zboží.

výrobce

Kolo

kód výrobku

L26000

odpad

vodorovný

přívod vody

podmítkový - ze stěny

horizontální hloubka

26.5 cm

šířka

30 cm

výška

52 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.