České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan LUCIS LINE Čtvercový sprchový kout

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 14 990,- Kč

11 992,- Kč

akcenovinka

Když špičkový čtvercový sprchový kout, proč ne právě Polysan DL1615 z novátorské řady LUCIS LINE? Pro tuhle volbu hovoří mnohé - ať už se zasníte nad dokonalým zpracováním rámové konstrukce, masivními výplněmi z čirého bezpečnostního skla (tloušťka 6 a 8 mm) nebo luxusním kováním, ani na chvíli nebudete na vážkách - tento 90cm sprchový kout koupelnu Vaši ozdobí a završí - jak funkčně, tak esteticky.

LUCIS LINE - synonymum pro naprostý vrchol mezi posuvnými sprchovými kouty a dveřmi na českém trhu. Tato zástěnová řada značky Polysan ukazuje, jak daleko vývoj v tomto segmentu dospěl - na jeho konci stojí rovné dva metry vysoké zástěny, které Vám v koupelně neuberou na prostoru, ale naopak přidají na eleganci a komfortu - od protáhlých madel až po důmyslně pojatou konstrukci, zaručující ve srovnání s konkurencí nejen lepší vzhled, ale také výrazně delší životnost.Přednosti sprchových zástěn Polysan LUCIS LINE v kostce:

  • prostorově úsporný posuvný mechanismus
  • nadstandardní výška 200 cm
  • moderní vzhled (hranaté profily a pojezdová pouzdra)
  • nastavitelnost stěnových profilů až 20 mm
  • skryté stavěcí šrouby
  • vsazená kosntrukce horizontálních těsnících profilů
  • štíhlá ergonomická madla
  • masivní bezpečnostní sklo s povrchovou úpravou AntiDrop

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

DL1615

půdorysný tvar

čtverec

vstup

rohový

systém otvírání

posuvný

pevné segmenty

2

pohyblivé segmenty

2

konstrukce

rám - kovově lesklý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

8 mm

vodoodpudivá úprava

ano

délka

90 cm

šířka

90 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

200 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.