České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ridder BRICK Sklenka na postavení

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Barevné provedení: bílé

sleva
20 %

původně 225,- Kč

180,- Kč

akcenovinka

Koupelnové doplňky na postavení Ridder BRICK tak trochu "matou tělem" - navzdory svému názvu se prezentují nádhernou imitací dřeva, a to buď v něžně bílé, nebo magicky černé variantě. V obou případech však tyto skvostné výrobky vdechnou Vaší koupelně neopakovatelné kouzlo a styl.

Rozměr podstavce:  8 x 8 x 5,5 cm

Materiál: sklo / polyresin

Design: sklo matné / imitace dřeva

Vybrané kolekce volně stojících doplňků značky Ridder, které Vám České koupelny s potěšením nabízejí, demonstrují průkopnické nasazení nového materiálu pro Vaše potěšení v koupelně. Tyto koupelnové doplňky jsou totiž zhotoveny z polyresinu, pryskyřičného polyesterové směsi s jedinečnými vlastnostmi, které při každodenním používáním jistě oceníte. Polyresin, zatepla snadno tvárný a barvitelný, totiž vyniká mimořádnou odolností, trvanlivostí a nerozbitností. Zároveň však působí velmi ústrojně a na dotyk příjemně (ne nadarmo se z něj vytvářejí také umělecké předměty).

výrobce

Ridder

kód výrobku

22150101

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.