České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line JUSTIME 3 Sklenka

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 295,- Kč

236,- Kč

akcenovinka

Designu volně stojících koupelnových doplňků JUSTIME 3 dominuje ušlechtilá tenkostěnná keramika bílé barvy, dávající této sérii uchvacující vzhled a noblesu, kterou oceníte v kontetxu nejrůznějších zařizovacích předmětů.

Výrobky JUSTIME sledují současné trendy, vyzdvihující elegantní koupelnové doplňky na postavení. Tytam jsou doby, kdy bylo normou veškeré doplňky lepit či kvůli jejich instalaci dokonce znehodnocovat obklad vrtáním, nyní máte možnost si ozdobit koupelnu takovými drobnými pomocníky, kteří se pro volné postavení např. na umyvadlo či koupelnovou skříňku prostě narodili... Kouzlo volně stojících koupelnových doplňků podtrhuje výběr ušlechtilých a luxusně působících materiálů. Na první pohled je pak vidět, že majitel koupelny dokáže vkus a styl, díky nimž pozvedne interiér o další třídu výše.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

1309-33

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.